2.Yıl
Yeni Hayat Turizm & Seyahat Acentası
Macar Kardeşler Cad.No:32 Kat:1 Daire:1 (Albaraka Yanı) 34083 Fatih/İSTANBUL
Her hakkı saklıdır.©2009

SAYFAYI PAYLAŞ
..::   Vizyonumuz   ::..

  • Biletver.com bir Yeni Hayat Turizm & Seyahat Acentası kuruluşudur.

  • Yeni Hayat Turizm & Seyahat Acentası olarak müşteri memnuniyeti odaklı projelerle seyahat sektöründe markalaşmaya önem verilmiştir.1996 yılından beri geçmişten aldığımız güç ve cesaretle emin ve hızlı adımlarla her geçen gün büyüyen Biletver.com, bireysel ve kurumsal müşterilerine uçak bileti,otel ve tur rezervasyonları konusunda hizmet vermektedir.Çok yakın bir zamanda yurt dışı uçakbileti,seyahat sigortası,vize ve diğer turizm sektörü ürün ve hizmet seçenekleriyle hizmetinizde olmaya devam edecektir.

  • Hızlı, dinamik, tecrübeli ve konusunda uzman personeli ile kurumsal müşterilerinin yanı sıra, kişisel seyahatlere verdiği servis ile bireysel müşteri portföyü de oluşturan acentamız, yurt dışı ve yurt içi uçak biletlerinde en uygun fiyat alternatiflerini sunabilmektedir.

  • Türkiye geneline yönelik tüm ülkeler için profösyonel vize takibi hizmeti de veren acentamız bu amaçla yılların vermiş olduğu tecrübeyi internet ortamına taşıma kararı vermiş,bu amaçla Vizetakibi.com sayfasını siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuş ve haklı takdirler almıştır.

  • Sistemimizin öngördüğü müşteri memnuniyeti hedefini, kurumsal müşterilerinin toplantı ve bayi gezilerini de organize ederek yakalamakta ve deneyimini her geçen gün arttırmaktadır.

  • Sloganı " Online bilet almanın keyifli yolu..." olan ve temel hedefi “Günümüz teknolojik imkanlarını en iyi şekilde siz sayın müşeterilerimizin istifadesine sunmak ve hayatınıza yenilikler katmaktır.” Biletver.com personeli adına kurumsal ve bireysel  müşterilerimize teşekkür ederiz.

..::   Bilgilenin   ::..