Biletver.com sitemiz aracılığı ile satın alınmış biletlerin iptal işlemleri ilgili havayolundan da yapılabilmektedir, ancak bilet iade işlemleri       0212 532 16 17 acenteliğimize veya bağlı bulunduğumuz Turk.Travel ( ESER TUR A.Ş. +90 216 380 02 80) çağrı merkezine iade talebinde bulunduğunuz takdirde işleme alınacaktır. Satın alınan biletlerde iade ve iptal ceza bedeli, havayolu iptal kuralları çerçevesinde uygulanacaktır. Biletver.com sayfasından bilet alımı yapıldıktan sonra, biletinizin iptali veya parkur değişikliğinizin web sitesi üzerinden yapılamamaktadır. Rezervasyon ve parkur değişikliği için acenteliğimizi ( 0212 532 16 17 ) veya bağlı bulunduğumuz Turk.Travel ( ESER TUR A.Ş. 0216 380 02 80 ) çağrı merkezine talepte bulunabilirsiniz. Uçuş kalkış saatinize göre biletinizi iptal etmek isterseniz;

Türk Hava Yolları;
 • Tarifeli uçuş saatinize, 12 saatten fazla bir zaman var ise biletiniz cezasız iptal edilir. Hizmet Bedeli iadesi yoktur. Cezasız değişiklik yapılabilir. Değişiklik işlem ücreti alınır ve olası fiyat farkı tahsil edilir.
 • Tarifeli uçuş saatinize, 12 saatten az bir zaman kala iptal edildiği takdirde bilet bedelinin %30 'u ceza olarak tahsil edilir. Bilet bedeli üzerinden %30 ceza uygulanır. Değişiklik işlem ücreti alınır ve olası fiyat farkı tahsil edilir.
 • Anadolu jet uçuşları için O ve U sınıfına kesilen biletlerin hiçbir şekilde iptal, iade ve değişikliğine izin verilmemektedir.
 • THY uçuşları için G ve P sınıfına kesilen biletlerin hiçbir şekilde iptal, iade ve değişikliğine izin verilmemektedir.
 • Uçuştan sonra bilet iadesi yapılamaz.

Atlasjet Havayolları;
 • Tarifeli uçuş saatinize, 12 saatten fazla bir zaman var ise biletiniz cezasız iptal edilir. Hizmet bedeli iadesi yoktur. Cezasız değişiklik yapılabilir. Değişiklik işlem ücreti alınmaz ve olası fiyat farkı tahsil edilir.
 • Tarifeli uçuş saatinize, 12 saatten az 30 dk fazla bir zaman kala iptal edildiği takdirde bilet bedelinin %30 -u ceza olarak tahsil edilir. Bilet bedeli üzerinden %30 ceza uygulanır. Değişiklik işlem ücreti alınır ve olası fiyat farkı tahsil edilir.
 • Tarifeli uçuş saatinize, 30 dk az bir zaman var ise biletinizin iptal, iade ve değişikliğine izin verilmemektedir.

ÖNEMLİ UYARI! Türk Havayolları, Anadolujet ve Atlasjet değişiklik ve iptal şartlarında farklı uygulama başlattığı takdirde güncel uygulama dikkate alınır. Söz konusu güncellemelerin havayolu tarafından geç bildirilmesinden Biletver.com sitesi sorumlu sayılmayacaktır.

E-Bilet İptali
Bilet satın alma işlemlerinin web sitemizden yapılması halinde;

 • Biletver.com internet sitemizden alınan THY biletlerinizin iptali için;
        (0212) 532 16 17 nolu bilet acenteliğimizi veya (0216) 380 52 80 nolu Turk.Travel (ESER TUR A.Ş.) Çağrı Merkezini arayarak iptal                  işleminizi yaptırabilirsiniz.
 • Biletver.com internet sitemizden alınan THY biletlerinizin iadesi için;
        Bilet iptal işleminizi THY çağrı merkezinden yaptırmışsanız (0212) 532 16 17 nolu bilet acenteliğimizi veya (0216) 380 52 80 nolu                 Turk.Travel (ESER TUR A.Ş.) Çağrı Merkezini, e-bilet no bildirerek biletinizin iade talebinde bulunabilirsiniz. Tarafınızca iade işlemi                  bildirilmemiş biletler için işlem yapılması mümkün olamayacağından THY çağrı merkezinden yaptırılmış olan iptal işlemleri firmamız              tarafından takip edilememektedir.
 • Biletver.com internet sitemizden alınan ATLASJET biletlerinizin İptal/ İadesi için;
        (0212) 532 16 17 nolu bilet acenteliğimizi veya (0216) 380 52 80 nolu Turk.Travel (ESER TUR A.Ş.) Çağrı Merkezini arayarak iptal ve iade        işleminizi yaptırabilirsiniz.
 • Biletver.com internet sitemizden alınan ONURAIR biletlerinizin İptal/ İadesi için;
        (0212) 532 16 17 nolu bilet acenteliğimizi veya (0216) 380 52 80 nolu Turk.Travel (ESER TUR A.Ş.) Çağrı Merkezini arayarak iptal ve iade        işleminizi yaptırabilirsiniz.
 • Biletver.com internet sitemizden alınan ANADOLUJET biletlerinizin iadesi için;
        Bilet iptal işleminizi THY-AnadoluJet çağrı merkezinden yaptırmışsanız (0212) 532 16 17 nolu bilet acenteliğimizi veya (0216) 380 52 80        nolu Turk.Travel (ESER TUR A.Ş.) Çağrı Merkezini, e-bilet no bildirerek biletinizin iade talebinde bulunabilirsiniz. Tarafınızca iade işlemi            bildirilmemiş biletler için işlem yapılması mümkün olamayacağından THY-AnadoluJet çağrı merkezinden yaptırılmış olan iptal işlemleri           firmamız tarafından takip edilememektedir.

Şayet biletinizi bizim sistemimizden almamış iseniz;aşağıdaki ilgili hava yolu çağrı merkezlerini arayınız.